• Drodzy Rodzice

• Informujemy, że tak jak w roku ubiegłym nasza szkoła bierze udział w akcji LIDLA: "Szkoły pełne talentów 2". Zbieramy talenciaki i wymieniamy je na nagrody dla szkoły. Zachęcamy do udziału w akcji i z góry serdecznie dziękujemy .

• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• Dnia 20 września dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień ten przebiegał w radosnej atmosferze. Były wspólne zabawy oraz pląsy przy muzyce. Na zakończenie obchodów tak wspaniałego Święta przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.

• Święto Pieczonego Ziemniaka

• Dnia 15 września 2023 r. dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami obchodzili Święto Pieczonego Ziemniaka. W tym szczególnym dniu nie mogło zabraknąć zabawy, słodkiego poczęstunku oraz pieczonek przygotowanych przez rodziców. Aktywnie spędzony czas dostarczył wszystkim wiele radości. Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• Dnia 15 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzień ten to przede wszystkim święto kreatywności. Przedszkolaki oraz uczniowie mieli możliwość stworzenia wyjątkowych i niepowtarzalnych kropkowych dzieł sztuki.

• Uwaga Rodzice

• Dnia 13 września 2023r. odbędą się zebrania z rodzicami.

17.00- klasy młodsze

17.30 klasy starsze.

• Dożynki Miejskie

• Dnia 10 września 2023r. przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły, mieli okazję zaprezentować swój talent i umiejętności wokalno- taneczne na Dożynkach Miejskich w dzielnicy Trzebiesławice. Zapraszamy do fotorelacji.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Dnia 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pierwszoklasistom życzymy radosnych chwil spędzonych w naszej szkole. Uczniowie, dążcie do celów, spełniajcie marzenia! Rok szkolny 2023/2024 uważamy za otwarty!!!