• Powitanie wiosny

• 21 marca uczniowie naszej szkoły wraz z przedszkolakami pożegnali zimę a powitali wiosnę. W wielu krajach na świecie pierwszy dzień wiosny obchodzony jest bardzo uroczyście i radośnie, jako czas budzenia się do życia po zimowym uśpieniu.  Uczniowie klasy VII i II przygotowali  apel na którym wesołą piosenką i skeczem pożegnali zimę. Odbyły się konkursy na plakat wiosenny, parodię wybranej piosenki i na ciekawą fryzurę wiosenną damską i męską. Na koniec wszyscy uczniowie uczestniczyli w Marszu Zielonych w okolicy szkoły.

• Dzień Kobiet

• 8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Co roku z okazji tego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.

• Komunikat

• Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej informuje, że z uwagi na konflikt zbrojny w Ukrainie, uruchomiony został punkt konsultacyjny dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli w  każdy czwartek w godz. od 14.00 do 15.00. Z uwagi na brak tłumacza udzielamy wsparcia osobom władającym językiem polskim. Można zgłaszać się stacjonarnie po uprzedniej rejestracji telefonicznej. Możliwa jest też konsultacja telefoniczna ze specjalistą.

Telefon dla dzieci i młodzieży "Masz problem zadzwoń do poradni" działa nadal w: poniedziałek: 17.00 - 18.00 środa: 17.00 - 18.00 TEL: 509769146

• Pomoc dla Ukrainy

• W związku z trwającym konfliktem zbrojnym na Ukrainie pragniemy poinformować, że koordynacją zbiórek dla uchodźców zajmuje się Stowarzyszenie „Równe Babki” wraz z Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej.

Możecie Państwo kontaktować się pod numerem telefonu: 601283217. Na bieżąco Centrum Aktywności Obywatelskiej będzie informowało na swojej stronie https://www.facebook.com/cao.dabrowagornicza o bieżących potrzebach.

Dary przyjmowane są w Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej (ul. Sienkiewicza 6a) przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.

Potrzebne produkty można przynosić również do Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Kościuszki 25) oraz do Pałacu Kultury Zagłębia (Plac Wolności 1).