• Turniej szachowy "Pokonaj Zamojskiego"

• Dnia 30.05 nasza szkoła wzięła udział w turnieju szachowym "Pokonaj Zamojskiego", który odbył się w V LO im. Kanclerza Jana Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej. Poziom okazał się bardzo wysoki, a nasi uczniowie w składzie: Łukasz, Jakub, Zosia, Lena wspaniałe zaprezentowali naszą szkołę. Gratulujemy.

• Egzamin z karty rowerowej

• Pod koniec maja uczniowie kl. IV, przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Warunkiem dopuszczenia do części praktycznej było zaliczenie testu na 80%. Wszyscy uczniowie zaliczyli część teoretyczną i dnia 29.05 przystąpili do części praktycznej. Klasa IV, może pochwalić się pozytywnym wynikiem egzaminu. Gratulujemy

• Wycieczka do Zaczarowanego Lasu

• Dnia 23.05.2023r. grupa starszaków z grupą maluszków wybrała się na wycieczkę do Zaczarowanego Lasu. Do Lasu, przedszkolaków zawiozły estetyczne, wygodne i bezpieczne „tramwaje konne”. Dzieci miały okazje spotkać Czerwonego Kapturka, spacerującego leśnym duktem do swojej Babci, spotkały również Babę Jagę, a przy okazji odwiedziły domek z piernika, gdzie mogły porozmawiać z Jasiem i Małgosią. Na zakończenie, przedszkolaki zjadły kiełbaski, a ostatnią atrakcją wycieczki była dyskoteka, na której dzieci bawiły się świetnie.

• Konkurs Wiedzy o Kulturze Fizycznej

• Dnia 17.05 w naszej szkole odbył się I etap konkursu wiedzy o kulturze fizycznej. Zdobyte miejsca: Kategoria klas IV-VI 3 miejsce: Igor z klasy V oraz Oskar z klasy IV 2 miejsce: Gabriel z klasy VI 1 miejsce: Karolina z klasy VI.Kategoria najstarsi uczniowie-klasa VIII: 3 miejsce: Ania 2 miejsce: Szymon 1 miejsce: Dawid

Zwycięzcy swoich kategorii wiekowych tj. Karolina oraz Dawid, będą reprezentować naszą szkołę w finale wojewódzkim konkursu w Katowicach. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz dziękujemy za liczny udział wszystkim uczniom .