• Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• Dnia 28 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Część artystyczna przygotowana przez uczniów, była niezpomnianą okazją do refleksji nad wydarzeniami sprzed lat, do pielęgnowania patriotyzmu wśród najmłodszych oraz do przeżycia dumy z tego, że jest się Polakiem.

• Międzynarodowy Dzień Tańca

• Dnia 28 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tańca. Podczas przerw uczniowie doskonalili swoje taneczne umiejętności pod okiem Mistrzyni Polski Aleksandry Paczyńskiej. Szkolna Makarena, Belgijka oraz Kaczuszki wypadły rewelacyjnie, a my mogliśmy zadbać o naszą kondycję i miło spędzić ten czas we wspólnym gronie. Zachęcamy do aktywnego spędzenia Majówki.

• Akcja "Sprzątamy dla Polski"

• Dnia 21 kwietnia 2023r. uczniowie naszej szkoły oraz przedszkolaki uczestniczyli w V edycji ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski. Celem akcji jest promowanie postaw proekologicznych

• Zbiórka elektrośmieci

• W dniach od 17 do 21 kwietnia w godz. od 8.00 do 17.00 organizujemy w szkole zbiórkę elektrośmieci. Elektośmieci to wszystkie popsute, nieużywane, niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne działające kiedyś na prąd- zepsute komputery, zabawki, stare pralki, telewizory i zużyte świetlówki.

Sprzęt składamy z tyłu szkoły obok wejścia do przedszkola.

• Akcja Społeczno-Edukacyjna Żonkile

• Nasza szkoła włączyła się do Akcji Społeczno-Edukacyjnej Żonkile pod patronatem Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. To właśnie dziś obchodzona jest 80. rocznica wybuchu powstania w warszawskim getcie. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z przygotowaną na tę okazję animacją https://youtu.be/LJ_sCu_VAAY

• Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych 2023/2024

• Drodzy Rodzice dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych naszej placówki na rok szkolny 2023/2024, uprzejmie proszę o zalogowanie się do elektronicznego systemu naboru i pobranie dokumentu – „Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego”.

Pobrany druk proszę wypełnić, podpisać i dostarczyć do sekretariatu szkoły w terminie do 12 kwietnia 2023 r. Możliwość pobrania dokumentu mają Państwo już od dzisiaj, tj. od 3 kwietnia 2023 r.

Niedopełnienie tej formalności będzie skutkowało tym, że dziecko nie zostanie przyjęte do oddziału przedszkolnego.
            Bardzo proszę o dotrzymanie terminu.

• Wielkanocne szukanie pisanek

• Dnia 5 kwietnia uczniowie klas młodszych, wyruszyli na poszukiwanie pisanek ukrytych na placu zabaw. Czekoladowe przysmaki bardzo szybko znalazły swoich właścicieli. Wytrwałość uczniów została nagrodzona.