• Wspólne kolędowanie

• 15.12.2023r.

W pięknej scenerii, przy anielskim śpiewie przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły, w wypełnionej po brzegi gośćmi remizie OSP Trzebiesławice, odbyło się dzisiaj „Wspólne kolędowanie”. To piękna staropolska tradycja, która przetrwała po dziś dzień. Symbolizuje radość i przywołuje magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia. To cudowny zwyczaj, który warto pielęgnować i przekazywać przyszłym pokoleniom. Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji tak wspaniałego przedsięwzięcia. Zapraszamy do fotorelacji😍

• Wyniki konkursu

• 14.12.2023r.

W dniu dzisiejszym odbyło się ogłoszenie wyników Szkolnego Konkursu „NAJŁADNIEJSZA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”.

Wyniki konkursu:

🥇miejsce: Kacper (kl. VI)

🥈miejsce: Zosia (kl. VI)

🥉miejsce: Alicja (kl. I)

wyróżnienia:

- Marta, Aleksandra, Wiktor (oddział przedszkolny)

- Amelia (kl. II), Emilia (kl. III), Oliwia (kl. IV).

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy również Radzie Rodziców za ufundowanie nagród❤️

• Szkolny Konkurs "Najpiękniej udekorowana sala lekcyjna"

• 08.12.2023r.

Wyniki Szkolnego Konkursu: "Najpiękniej udekorowana sala lekcyjna".

I miejsce: klasa VI

II miejsce: przedszkolaki - maluszki

III miejsce: klasa III oraz VII.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie, zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród

• Turniej Szachowy

• 05.12.2023r.

Udział ucznia naszej szkoły, Łukasza z klasy VI, w Turnieju Szachowym Szkół z Terenów Zielonych.

• Akcja "Szkoły Pełne Talentów"

• W tym roku nasza szkoła po raz kolejny brała udział w akcji lojalnościowej sieci Lidl Polska pt. "Szkoły Pełne Talentów 2”. Akcja miała na celu wsparcie uczniów polskich szkół w rozwijaniu swoich pasji. Dzięki zaangażowaniu rodziców, otrzymaliśmy nagrodę za zebrane Talenciaki – zestaw gier planszowych, który został przekazany do świetlicy szkolnej.

• Teart "Skrzat"

• 01.12.2023r.

Teatr „Skrzat” ponownie zawitał do naszej szkoły. Przedszkolaki oraz uczniowie klas młodszych, mieli możliwość obejrzenia bajki mikołajkowej pt. „Zimowe przygody Krysi Kaprysi”.